Tłumacz/logistyk ze znajomością j. niemieckiego - wyjazdy zagraniczne

Naszą firmę wyróżnia doświadczenie. Od wielu lat działamy na polskim i zagranicznym rynku oraz z sukcesem wykonujemy zlecenia dla Klientów z wielu branż, a przede wszystkim z branży Automotive. Naszymi partnerami są Volvo, Porsche, Audi, Peugeot, Daimler, MAN oraz wiele innych.

Świadczymy usługi montażu oraz demontażu urządzeń oraz komponentów systemów transportu technologicznego, a także konstrukcji stalowych.

Jako firma stawiamy przede wszystkim na rozwój zawodowy naszych pracowników.

Obowiązki:

Wsparcie w prowadzeniu uzgodnień z klientem dotyczących zakresu prac, między innymi w języku obcym niemieckim
Montaż elementów mechanicznych urządzeń u klienta
Obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
Wsparcie w zadaniach związanych z komunikacją wewnętrzną (tłumaczenia e-maili/dokumentów z j. niemieckiego na j. polski i odwrotnie)
Współpraca i płynna komunikacja z pozostałymi działami firmy.
Wymagania:

Samodzielności w działaniu oraz własnej inicjatywy
Gotowości do częstych wyjazdów na miejsce montażu (wyjazdy zagraniczne przede wszystkim brane są pod uwagę)
Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia
Darmowe zakwaterowanie na miejscu pracy
Zorganizowana logistyka do miejsca pracy
Odzież roboczą oraz narzędzia
Możliwość rozwoju zawodowego
Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach