Pracownik Pomocniczy Produkcji - Dział Pakowania

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Pomocniczy Produkcji

Nr ref.: RZ/WP/PAK/08/2022
Wydział Produkcji/Pakowanie

Kluczowe zadania:

Kontrola jakości (ocena wizualna) paneli podłogowych z wykorzystaniem narzędzi pomiarowych (liniał, wzorce wyrobu) wytyczne zawarte w dokumentacji
Raportowanie jakościowe oraz ilościowe procesu produkcji
Wykonywanie czynności manualnych (naprawa woskiem) z wykorzystaniem narzędzi pomocniczych (nagrzewnice, radełko, metalowa cyklina)
Klasyfikacja materiału na klasy
Stosowanie oznaczeń materiału w trakcie obróbki
Obsługa panelu sterowniczego linii technologicznej
Wykonywanie czynności porządkowych zgodnie z kartą organizacji pracy oraz standardem czyszczenia
Przygotowanie oraz montaż kartonowych opakowań na składkach (pakietach) materiału

Wymagania:
mile widziane wykształcenie zawodowe,
dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność
gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
praca w pozycji stojącej oraz siedzącej
mile widziana znajomość obsługi komputera oraz doświadczenia w środowisku produkcyjnym
zaangażowanie
umiejętność pracy w zespole
zdolności manualne, dokładność
praca również dla kobiet

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Pakiet socjalny: świadczenia wypłacane w okresie świątecznym, paczki rzeczowe
Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną,
Spersonalizowaną odzież ochronną oraz jej serwis, nowy budynek pomieszczeń socjalnych, kawa, herbata dla pracowników
Możliwość zakupu wyrobów firmy na preferencyjnych warunkach,
"OWOCOWE czwartki"
Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy indywidualnej i zespołowej

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji, CV za pomocą linku: