Operator Maszyny - Ostrzarz

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYNY OSTRZARZ

Nr ref.: RZ/UTR/05/2022

Dział: Utrzymanie Ruchu

Kluczowe zadania:
Składanie ram
Ostrzenie narzędzi (brzeszczoty)
Wymiana płytek w głowicach
Dokonywanie pomiarów za pomocą suwmiarki

Nasze oczekiwania:
Podstawowa znajomość obsługi komputera,
Dokładność, dobra organizacja pracy, samodzielność,
Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,

Oferujemy:
Proces wdrożenia na stanowisku oraz wsparcie ze strony współpracowników
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Przyjazną atmosferę i pracę w kompetentnym i miłym zespole
Bardzo dobre warunki pracy (pomieszczenie klimatyzowane, niskie natężenie hałasu