Specjalist ds. eksportu z językiem niemieckim

Specjalista ds. eksportu

Zakres obowiązków:
-aktywne pozyskiwanie zagranicznych partnerów handlowych,
-utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z kontrahentami,
-ustalanie warunków współpracy, przygotowywanie umów handlowych i prezentacji produktów,
-realizacja planów sprzedażowych,
-prowadzenie negocjacji handlowych,
-wsparcie bieżącej obsługi transakcji,
-analiza aktualnych trendów na rynku, analiza konkurencji,
-monitorowanie rynku i analiza potrzeb klienta,
-budowanie i promowanie wizerunku firmy oraz rozpoznawalności marki na rynkach zagranicznych poprzez -udział w spotkaniach z klientami, uczestnictwo w targach,
-ścisła współpraca z innymi działami w firmie.
-miękką windykację - bieżąca kontrola statusu płatności,
-aktualizowanie cenników, przygotowywanie i wysyłanie próbek towarów, prowadzenie i aktualizacja baz adresowych, asortymentowych i cenowych,obsługę reklamacji.

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość języków: niemieckiego i angielskiego pozwalająca na prowadzenie korespondencji z --klientem i bieżącą komunikację,
-dobra znajomość narzędzi pakietu MsOffice (Excel. Word, Power Point)
-umiejętności w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji,
-predyspozycje sprzedażowe i zdolności negocjacyjne,
-dobrej organizacji pracy i sumienności w wykonywaniu swoich zadań.

Oferujemy:
-wsparcie doświadczonego zespołu,
-przyjazną atmosferę w pracy,
-zatrudnienie u stabilnego pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,
-pracę w godzinach 08.00-16.00,
-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach także współmałżonków oraz partnerów,
miejsce pracy: Krosno.