Kontroler jakości produktów stalowych

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sulistrowej poszukuje pracownika na stanowisko kontroler jakości produktów stalowych.

Główne zadania i obowiązki:
Sprawdzanie jakości wykonania elementów stalowych na każdym z etapów produkcji
Kontrola jakości elementów i usług wykonanych zawnętrznie
Weryfikacja zgodności produktu z dokumentacją techniczną
Wykonywanie raportów dotyczących kontroli
Kontrola i konserwacja narzedzi pomiarowych na terenie firmy.
Konsultacje z Brygadzistami poszczególnych działów oraz Project Manageremi w zakresie projektu

Wymagania:
Doświadczenie związane z produkcją konstrukcji stalowych
Znajomość rysunku technicznego na poziomie bardzo dobrym
Samodzielność w działaniu i inicjatywa

Oferujemy:
Pracę na podstawie umowy o pracę w młodej rozwijającej się firmie.
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania oraz umiejętności.
Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i doskonalenia swoich umiejętności

Siedziba firmy Sulistrowa 33 (17 km od Krosna)
Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres e-mail: [email protected]