Project Manager

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON Sp. z o.o. Sp. k. zajmująca się obróbką metalu oraz produkcją mebli metalowych, poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki:
- Kompleksowa obsługa pozyskanych zamówień
- Współpraca z działem sprzedaży oraz działem produkcji
- Opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych oraz modernizacja istniejących rozwiązań
- Tworzenie dokumentacji technicznej oraz produkcyjnej
- Szacowanie budżetu projektu

Wymagania:
- Znajomość oprogramowania CAD/CAM
- Bardzo dobra znajomość pakiety Microsoft Office
- Podstawowa znajomość języka angielskiego (opcjonalnie: niemiecki/francuski)
- Pomysłowość, innowacyjność
- Samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań, inicjatywa w działaniu
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- Realny udział w tworzeniu sukcesów firmy
- Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w młodym zespole
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
- Atrakcyjne wynagrodzenie na przejrzystych zasadach uzależnione od wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z tytułem Project Manager na adres email: [email protected], lub kontakt telefoniczny 731904909