Staż w dziale obsługi zamówień -Baltic Wood

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje:

Płatny staż w Dziale Handlowym
Miejsce Pracy : Dział Sprzedaży Eksportowej - Jasło
Nr ref.: RZ/DOZ/05/2022

Kluczowe zadania:
Kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientami
Przygotowywanie dokumentacji dla zagranicznych kontrahentów
Zajmowanie się obsługą zamówień
Weryfikowanie i aktualizowanie danych

Nasze oczekiwania:
Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
Znajomość programu Excel
Pracowitość oraz komunikatywność
Umiejętność pracy zespołowej
Wykazywanie inicjatywy w działaniach
Umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
Stabilny, płatny staż w firmie o zasięgu międzynarodowym w oparciu o projekt unijny
Czas trwania stażu 3 m-ce, okres trwania umowy o pracę 3 m-ce z możliwością przedłużenia współpracy
Pełny etat
Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku
Proces wdrożenia do firmy, szkolenie produktowe oraz wsparcie ze strony współpracowników
Profesjonalne narzędzia pracy (laptop, telefon)
Współpracę z profesjonalną kadrą menedżerską,
Możliwości rozwoju zawodowego;
Możliwość pracy indywidualnej, jak i zespołowej
Przyjazną atmosferę,
Certyfikat po ukończeniu stażu
Staż może być początkiem na zawarcie dłuższej i stabilnej współpracy.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą linku:

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.