Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Za granicą

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Za granicą

Pomoc w restauracji

Cena: 11 za godzinę NIE podlega negocjacji
Opis stanowiska
Do głównych obowiązków osoby podejmującej pracę należy utrzymanie w czystości 3 sal restauracyjnych, przygotowanie ich do przyjęcia gości (nakrycie stołów, przygotowanie zastawy, dekoracji itp.) oraz posprzątanie po przyjęciu, utrzymanie w czystości kuchni (w tym zmywarki przemysłowej), sprzątanie sanitariatów (toalet gości i personelu), przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, umiejętność przygotowania podstawowych posiłków (np. sałatek warzywnych i owocowych, dań typu Fast-Food), obieranie, krojenie, szatkowanie, siekanie warzyw i owoców, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni, zaplecza sanitarnego, restauracji oraz wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego (szefa kuchni). Pracownik ma również obowiązek wykonywania innych prac zleconych przez pracodawcę. Stanowiska pracy dla 2 Pań. Wyjazd do pracy w pełni zorganizowany w ramach Assistance - 660 zł (organizacja transportu do Niemiec, ubezpieczenie, indywidualny opiekun). Istnieje możliwość wyjazdu własnym samochodem.
Długość kontraktu: 3 miesiące (z możliwością przedłużenia); Termin wyjazdu: 31.05 (wtorek); Miejsce pracy: Hannover- Niemcy
Wymagania stanowiska
- dyspozycyjność na oferowany okres zatrudnienia (3 miesiące)
- podstawowa znajomość j.niemieckiego lub angielskiego mile widziana
- mile widziane doświadczenie w pracy w restauracji/ kuchni
- dobry stan zdrowia, gotowość do podjęcia wymagającej pracy fizycznej
- motywacja do pracy
- ważny unijny certyfikat covid (potwierdzający szczepienie dwoma dawkami) lub tzw.szybki test antygenowy przed wyjazdem (w przypadku braku szczepienia)
Oferujemy
- długość kontraktu: 3 miesiące - niemiecka umowa
- pracę w systemie godzinowym - 11,00 EUR brutto (miesięczne wynagrodzenie ok.1450 Euro/ netto)
- ok. 48 godzin pracy w tygodniu w zależności od zapotrzebowania, praca 6 dni w tygodniu - elastyczny czas pracy
- wynagrodzenie wypłacane miesięcznie w gotówce lub przelewem na konto
- zakwaterowanie w mieszkaniu pracowniczym (pokój 1-osobowy): łazienka (prysznic, WC, pralka) oraz w pełni wyposażona kuchnia, koszt ok. 144 Euro / miesięcznie
- zapewnione pełne wyżywienie, koszt ok.56 Euro/ miesięcznie
- nie pobieramy opłat za rekrutację ani prowizji z Twojego wynagrodzenia
- dodatkowych informacji udzielamy pod numerem 134463295 (poniedziałek-piątek 8:00-16:00)
Grupa Bis-Pol działa na podstawie certyfikatu Marszałka Województwa Podkarpackiego numer 6782.