Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

projektant cad

ECO-LINE - firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu nowoczesnych technologii lakierowania proszkowego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

PROJEKTANT CAD
Miejsce pracy: Krosno

Zakres obowiązków:
1.Praca w środowisku CAD;
2.Projektowanie technologii procesu;
3.Rysowanie schematów instalacji.

Wymagania:
1.Wykształcenie wyższe techniczne;
2.Dobra znajomość środowiska AutoCad;
3.Znajomość pakietu MS Office;
4.Doświadczenie zawodowe na stanowisku projektanta min. 2 lata;
5.Doświadczenie w środowisku CAD min. 3 lata;
6.Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej;
7.Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność.

Oferujemy:
1.Pracę w dużej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
2.Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia;
3.Pracę w oparciu o nowoczesne technologie;
4.Możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji;
5.Pracę w profesjonalnym zespole.