Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Pracownik gospodarczy

ECO-LINE - firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu nowoczesnych technologii lakierowania proszkowego poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

PRACOWNIK GOSPODARCZY
Miejsce pracy: Krosno

Zakres obowiązków:
1.Utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu hali produkcyjnej;
2.Pielęgnowanie zieleni w okresie letnim;
3.Odśnieżanie oraz dbanie o właściwy stan nawierzchni ciągów komunikacyjnych i parkingu w okresie
zimowym;
4.Utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz hali produkcyjnej;
5.Obsługa i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego do pracy.

Wymagania:
1.Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy;
2.Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności;
3.Motywacja do pracy oraz dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
4.Zaradność i umiejętność rozwiązywania problemów;
5.Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
1.Pracę w dużej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
2.Stabilne warunki zatrudnienia.