operator obrabiarek skrawających

KROSNO

KROSNO GLASS S.A., lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator obrabiarek skrawających.

Miejsce pracy: Krosno

Zakres obowiązków:
Obsługa urządzeń skrawających, takich jak: tokarki, frezarki, szlifierki, wiertarko-frezarki.
Czytanie rysunku technicznego, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi, takimi jak: suwmiarka, mikrometr, czujnik zegarowy, itd.
Przygotowanie materiału do obróbki.
Kontrola jakości wykonywanych elementów.
Utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek i narzędzi.

Oczekiwania:
Zdolności techniczne, mechaniczne,
Spostrzegawczość, umiejętność pracy pod presją czasu,
Chęci do pracy i zaangażowanie,
Doświadczenie zawodowe

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w swoim sektorze o bardzo dobrze postrzeganej marce,
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Pracę w atmosferze współpracy,
System premiowy,
Ciekawe wyzwania w pracy i możliwość rozwoju zawodowego,
Niezbędne narzędzia pracy,
Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny).

MAIL:
kadry@krosno.com
Wyświetleń: 109
Lokalizacja
Krosno
Użytkownik
Użytkownik #58219
Data dodania
2022-05-19
Data wygaśnięcia
2022-07-25
Zdjęcia