Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Za granicą

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Za granicą

Wiosenna oferta? Produkcja i pielęgnacja ziół (NL)

Szukasz lekkiej pracy za dobre pieniądze? Sprawdź naszą ofertę - wyjedź do Holandii i buszuj wśród zieleni, a po godzinach odkrywaj piękno Limburgii!

Gwarantujemy:
Minimum formalności - możliwość przejścia całego procesu rekrutacji zdalnie, nawet podpisanie umowy jest możliwe bez wychodzenia z domu!
Pomoc w organizacji wyjazdu, transportu i zakwaterowania na miejscu oraz ubezpieczenia!
Tańsze bilety autobusowe
Nowoczesne lokacje mieszkaniowe z darmowym Wi-Fi
Bezpieczny transport do/z miejsca pracy (samochodem, busem lub rowerem)
Ubezpieczenie pracownicze, zapewniające dostęp do dobrej opieki zdrowotnej w każdej sytuacji
Pracę na pełen etat z liczbą godzin gwarantowaną kontraktem!
Normalne tempo w bardzo przyjemnej atmosferze
Dobre warunki nowoczesna, innowacyjna i świetnie zorganizowana firma
Pomoc w ojczystym języku (koordynator z Polski ) oraz telefoniczne Operations Service Center dostępne 24/7
Atrakcyjną stawkę godzinową: z dodatkami 11,45 brutto
Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
Kursy językowe, szkolenia online oraz inne projekty dla naszych pracowników np. FitAtOTTO czy Happy OTTO Wish!

Główne zadania? Nic trudnego!
- Szczepienie sadzonek i uprawa małych roślin
- Przygotowywanie do wysyłki: gumkowanie ziół, wkładanie w pojemniczki, pakowanie na palety

Wymagania:
- Dobra kondycja fizyczna
- Brak przeciwwskazań do pracy na hali i w szklarni

WYDAJE SIĘ OK? TAK JEST! APLIKUJ, A ODDZWONIMY!
Chcesz poznać aktualne oferty? Aplikuj lub zadzwoń: +48 71 744 3100
CV prosimy o przesyłanie na adres: [email protected]

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.