Specjalista ds. sprzedaży

SEGER Cutting Tools - lider w produkcji specjalistycznych narzędzi skrawających dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego, zbrojeniowego, w związku z dalszym rozwojem
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

miejsce pracy: Wiśniowa, k. Strzyżowa

Zakres obowiązków:
współpraca z przedstawicielami terenowymi w obsłudze bieżącej klientów i rozwoju sprzedaży
przygotowywanie ofert handlowych
zamawianie towaru u dostawców
realizacja i monitorowanie dostaw
kontakt z klientami
prowadzenie strony internetowej oraz serwisów social media (mile widziane)
kontakt z dostawcami (w dużej mierze kraje UE)

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne
znajomość branży technicznej (preferowane: obszar obróbki skrawaniem)
bardzo dobra znajomość MS Office
znajomość języka angielskiego (i/lub niemieckiego)
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
prawo jazdy kat. B
samodzielność, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów
gotowość do szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:
samodzielne stanowisko pracy z możliwością rozwoju,
możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych,
miłą atmosferę pracy,
pakiet socjalny (karty Multisport, ubezpieczenie grupowe, szkolenia językowe).

Jeśli chciał(a)byś dołączyć do grona osób, dla których praca jest pasją, do firmy, w której zdobędziesz nowe, ciekawe doświadczenia oraz wyzwania wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres: [email protected]
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy o zawarcie następujących klauzul w CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania. (Brak niniejszej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.)
Pełną informację odnoście przetwarzania Twoich danych osobowych w celach rekrutacyjnych znajdziesz na naszej stronie www.segerct.com zakładka kariera.