Specjalista ds.sprzedaży

Firma Ibisfol poszukuje na stanowisko : handlowiec, specjalista ds. sprzedaży.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na maila: [email protected]

> Zakres obowiązków:

> pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami,
> przygotowywanie ofert handlowych,
> doradzanie klientowi w kwestiach doboru właściwego asortymentu.

> Wymagania:

> znajomość obsługi komputera,
> komunikatywność,
> zaangażowanie,
> entuzjazm,
> chęć zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia.

> Oferujemy:

> stabilne zatrudnienie ( interesuję nas zatrudnienie na dłuży okres, nie na chwilę),
> niezbędne narzędzia do pracy,
> możliwość rozwoju zawodowego,
> przyjemną atmosferę w pracy,
> atrakcyjny system premiowy.

> Praca stacjonarna Jasło