specjalista ds. zakupów/sprzedaży

Firma AAGLOB S.A. (grupa Cellfast) poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Zakupów/Sprzedaży. - pracownik DELEGACYJNY

Obowiązki:
-aktywne pozyskiwanie klientów i dostawców
-zakupy surowców produkcyjnych
-zakupy wyposażenia zakładu i części zamiennych
-sprzedaż granulatu PVC
-wyjazdy służbowe
-częste kontakty z dostawcami

Wymagania:
-język angielski lub niemiecki na poziomie dobrym w mowie i piśmie.
-komunikatywność
-minimum cztery lata doświadczenia zawodowego w dziale handlowym
-prawo jazdy kat. B
-znajomości procesów sprzedażowych i negocjacyjnych
-wykształcenie wyższe
-wysoka kultura osobista
-umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz organizowania sobie pracy, w tym podróży służbowych w kraju i za granicą

Oferujemy:
-wysoki poziom samodzielności w codziennej pracy
-wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od sprzedaży
-stabilne warunki pracy, umowa o pracę pełny etat