Analityk finansowy

Firma Kronoflooring spółka z o.o. poszukuje do zakładu w Jaśle pracownika na stanowisko:
Analityk Finansowy

Obowiązki:
Przygotowywanie analiz i raportów, głównie finansowych, sprzedażowych i produkcyjnych.
Przygotowywanie raportów na bazie danych księgowych.
Opracowywanie dokumentacji, biznes planów, prognoz.
Współpraca z Działem Księgowości.

Oczekiwania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z przygotowywaniem analiz produkcyjnych.
Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Bankowość, Matematyka).
Bardzo dobra znajomość programu Excel.
Dobra znajomość języka angielskiego.
Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i formułowania wniosków na postawie przeprowadzonych analiz.
Odpowiedzialność, skrupulatność, zorientowanie na cele.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie, system nagród miesięcznych oraz umowę o pracę bez okresu próbnego (na 33 miesiące).
Opiekę mentora podczas procesu onboarding.
Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych, możliwość awansu w organizacji.
Program poleceń pracowniczych.
Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
Ubezpieczenie grupowe.
Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.
Dodatkowe benefity w ramach ZFŚŚ, wyprawki szkolne dla dzieci, paczki mikołajkowe dla dzieci, eventy pracownicze.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: [email protected]