Pracownik Pomocniczy Produkcji

Baltic Wood S.A. w Jaśle - Warzyce poszukuje pracowników na stanowisko:

Nr ref: RZ/WPP/09/2022

Kluczowe zadania:
pomoc przy obsłudze zestawów maszyn,
kontrola pracy maszyn i jakości wytwarzanego wyrobu,
poprawa jakości braków powstałych na etapie produkcji,
prace transportowe,
ręczne przekładanie, sortowanie, układanie elementów drzewnych

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku,
Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
Zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne warunki zatrudnienia, dodatki motywacyjne,
Wyremontowaną jadalnię oraz budynek socjalny z dostępem do świeżej kawy, "OWOCOWE czwartki"
Serwisowaną odzież roboczą (pranie odzieży)
Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną
Świadczenia pieniężne wypłacane w okresie świątecznym, paczki rzeczowe
Przyjazna atmosfera,

Wymagania:
mile widziane wykształcenie zawodowe,
dobra organizacja pracy,
gotowość do pracy w systemie zmianowym
podstawowa znajomość obsługi komputera

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV poprzez Link poniżej:

lub kontakt pod numerem telefonu 13 491 6564