Technolog tworzyw sztucznych

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych. Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej Inwestujemy w innowacje od 1897 r. Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół 27 krajów, ponad 40 zakładów.
Obecnie poszukujemy do zakładu Kronoflooring w Jaśle zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:

Twoje obowiązki:
Odpowiedzialność za wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych oraz technologicznych w zakresie produkcji.
Nadzór nad przeprowadzaniem prób technologicznych.
Odpowiedzialność za technologię procesu wytłaczania tworzyw sztucznych.
Optymalizacja procesów produkcyjnych.
Opracowywanie dokumentacji technologicznej.

Nasze oczekiwania:
Otwartość na długotrwałą współpracę.
Wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne.
Bardzo dobra znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych (ze szczególnym uwzględnieniem technologii procesu wytłaczania oraz przetwórstwa PVC, PET).
Samodzielność, sumienność, dokładność.

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży.
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.
Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.
Program poleceń pracowniczych.
Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.
Świadczenia z ŻFŚŚ, eventy dla pracowników.
Jesteśmy otwarci na zatrudnianie pracowników z Ukrainy.
Wyświetleń: 1 736
Lokalizacja
Jasło, Ul. Przemysłowa 10
Użytkownik
Użytkownik #47861
Data dodania
2022-03-23
Data wygaśnięcia
2022-08-30
Zdjęcia