Magazynier

Tarkett Polska Sp. z o.o. Oddział w Jaśle, ul. Mickiewicza 108 poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie stałe + dodatki
- Możliwość rozwoju zawodowego (uczestnictwo w kursach, szkoleniach)
- Serwis odzieży ochronnej
- Dostęp do programu świadczeń socjalnych i dobrowolnego ubezpieczenia grupowego: świadczenia pieniężne wypłacane w okresie świątecznym, paczki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka oraz Mikołaja
- Przyjazne środowisko pracy

Wymagania:
- gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym
- znajomość obsługi komputera wraz z pakietem MS Office
- umiejętność analitycznego myślenia
- dokładność i terminowość w prowadzeniu dokumentacji
- posiadanie uprawnień UDT do obsługi wózka widłowego
- komunikatywność - umiejętność pracy zespołowej
- umiejętność samodzielnej pracy oraz właściwej organizacji pracy
- kreatywność
- sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok (mile widziane)

Zadania wykonywane przez Magazyniera:
- organizacja załadunków i rozładunków
- transport wyrobów z produkcji do magazynu
- transport surowców i półfabrykatów z magazynu na produkcję
- organizacja strefy przyjęcia i magazynowania
- prowadzenie ewidencji stanów magazynowych, załadunków i rozładunków
- przeprowadzanie inwentaryzacji wyrobów gotowych, surowców i półfabrykatów

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swojego CV na adres mail: [email protected]
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY DLA KANDYDATÓW
Administratorem danych kandydata jest spółka Tarkett Polska sp. z o.o. z siedzibą w Orzechowie przy ul. Miłosławska 13A, 62-322 Orzechowo, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000076443, posiadająca numer NIP: 7891001239, REGON: 630275338, zwana Administratorem.
Dane kandydata przetwarzane są na potrzeby procesu rekrutacji na podstawie kodeksu pracy lub zgody kandydata.
Dane osobowe kandydata będą przetwarzane przez czas prowadzenia procesu rekrutacji i okres na dochodzenia przez kandydata ewentualnych roszczeń związanych z procesem rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez kandydata zgody na przetwarzanie jego danych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji do czasu wycofania zgody.
Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jak również prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W sprawach związanych z danymi osobowymi należy się kontaktować z Administratorem na poniższy adres: ul. Karolkowa 30, 01 207 Warszawa lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected].
W przypadku wyrażenia przez Kandydata zgody na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby aktualnych lub przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora, Kandydatowi przysługuje prawo do cofnięcia zgody w każdej chwili, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, kontaktując się z Administratorem za pośrednictwem wskazanego powyżej adresu email.