Specjalista ds. Sprzedaży Krosno/ZDALNIE

NCC Polska Sp. z o.o. to przestrzeń dla ciekawych ludzi, którzy potrafią dzielić swoją pasję z zaangażowaniem w pracy. Pracujemy dla firmy nazwa.pl - najczęściej wybieranego w Polsce dostawcy usług rejestracji domen i hostingu w chmurze. Spółka nazwa.pl jest także liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie. Swoje usługi świadczy zgodnie z normą bezpieczeństwa informacji ISO 27001 w nowoczesnych Data Center, zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie, Amsterdamie, Madrycie, Waszyngtonie i Seattle.

Od 1997 roku z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1 000 000 Klientów, rejestrując w tym czasie ponad 5 000 000 domen oraz uruchamiając ponad 500 000 usług hostingowych i 1 000 000 certyfikatów SSL. Dołącz do grona tych, którzy posiadają najlepsze dostępne w Polsce usługi. Spółka nazwa.pl wyznacza standardy w polskim Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii. Istotną pozycję rynkową spółki potwierdza również fakt, że w 2019 roku została uznana przez Ministerstwo Cyfryzacji za operatora usługi kluczowej dla cyberbezpieczeństwa Polski.

Stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Krosno/zdalnie
Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientami.

OFERUJEMY:
wdrożenie do pracy dzięki szkoleniom produktowym, dotyczącym obsługi Klienta i sprzedażowym,
elastyczny grafik pracy (od poniedziałku do piątku),
dodatkowe wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania,
komfortowe biuro w Krośnie,
możliwość pracy zdalnej,
stałe podnoszenie kompetencji przez udział w coachingach i szkoleniach,
rozwój w branży IT,
pełna wyzwań praca w przyjaznej atmosferze,
wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników.

PROFIL KANDYDATA:
posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
możesz pochwalić się doświadczeniem w obsłudze Klienta,
masz dobrą dykcję,
znasz dobrze gramatykę i zasady pisowni,
swobodnie poruszasz się w Internecie.

ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:
telefoniczna oraz mailowa obsługa Klienta w zakresie sprzedaży świadczonych usług,
przedłużanie umów z obecnymi Klientami,
budowanie długotrwałych relacji z Klientami oraz tworzenie pozytywnego wizerunku firmy.

Podoba Ci się taka perspektywa? Aplikuj za pomocą formularza!