Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Staże / praktyki

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Staże / praktyki

Praca Staż / Praktyka na stanowisko Sprzedawca sklepu motoryzacyjnego

Service Point Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów to nowoczesny kompleks motoryzacyjny m.in z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów oraz 7-stanowiskowym serwisem samochodowym.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy Stażystkę lub Stażystę na stanowisko sprzedawca / Doradca Biura Obsługi Klienta Serwisu.

Staż / Praktyka na stanowisko Sprzedawca sklepu motoryzacyjnego Doradca biura obsługi klienta
Jasło

Zakres obowiązków

Obsługa klienta
Pomoc w doradztwie technicznym
Pomoc w sprzedaży części i akcesoriów motoryzacyjnych
Pomoc przy nadzorze i raportowaniu procesu serwisowego
Pomoc przy przyjmowaniu samochodów i monitoringu przebiegu napraw
Przygotowywanie aut do wydania

Oczekujemy

Podstawowa znajomość budowy pojazdów
Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów
Pracowitości i poczucia odpowiedzialności
Przyda się również błyskotliwość i miła aparycja
Mile widziana osoba która jest Fanką lub Fanem motoryzacji :)

Oferujemy

bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym obiekcie wraz z całym zapleczem technicznym
po stażu oferujemy zatrudnienie
pracę w zgranym zespole
możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Miejsce pracy: Jasło ul. Floriańska 110

Może to właśnie Ty z nami rozpoczniesz swoją zawodową przygodę z motoryzacją :) Zapraszamy