Praca Agent ubezpieczeniowy Doradca finansowy

Service Point Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów to nowoczesny kompleks motoryzacyjny m.in z Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów oraz 7-stanowiskowym serwisem samochodowym.

W związku z poszerzeniem działalności o Multi-Agencję Ubezpieczeniową oraz przedstawicielstwo leasingowe nawiążemy współpracę z Agentem ubezpieczeniowym / Doradcą Finansowym

Agent ubezpieczeniowy Doradca finansowy
Jasło

Zakres obowiązków

Obsługa klienta
Doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowo - finansowych
Nadzór i raportowanie procesu

Oczekujemy

Doświadczenia na stanowisku Agenta Ubezpieczeniowego
Znajomości branży ubezpieczeniowo - finansowej
Wysokiej kultury osobistej
Pracowitości i poczucia odpowiedzialności
Samodzielności
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym obiekcie
długotrwałą i stabilną współpracę na umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
pracę w zgranym zespole
możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce pracy: Jasło ul. Floriańska 110

Może to właśnie Ciebie potrzebujemy :) Zapraszamy do współpracy