Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Edytor stron internetowych

Opis oferty pracy:
praca dla osoby bezrobotnej lub poszukujacej pracy, posiadajcej przynajmniej minimalną wiedzę i doświadczenie w pracy z Wordpressem oraz tworzeniem stron internetowych. Isnieje możliwość uzupełnienia wiedzy przed podjęciem pracy podczas szkolenia. Szukamy tylko osoby zmotywowanej i chętnej do pracy.

Mile widziane:
- umiejętność instalacji wtyczek i modyfikacji motywów Wordpress
- doświadczenie w pracy z wizualnymi narzędziami/edytorami stron internetowych typu Elementor,
- doświadczenie przy obróbce grafiki (dowolne narzędzia)

Dodatkowe atuty:
- znajomość Photoshop, Illustrator, Canva, Gimp itd.

Warunki pracy:
- umowa o pracę, 1/4 etatu ( po zakonczeniu umowy na czas określony istnieje mozliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy))
- możliwość pracy zdalnej,

Obowiązki:
- praca przy budowie stron internetowych
- administracja stronami www

Oferujemy:
- przyjazną atmosferę i współpracę zespołową,
- udział w ciekawych projektach i tworzeniu koncepcji kreatywnych,
- możliwość rozwoju
- dobrą kawę, herbatę i przerwę w pracy - luźna atmosfera.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
info@marketingside.pl