Pracownik fotografii produktowej - magazynier części samochodowych

LO-STARK Stacja Demontażu Pojazdów poszukujemy kandydata na stanowisko: Pracownik fotografii produktowej - magazynier części samochodowych
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Wykonywanie fotografii produktowej części samochodowych małego i dużego gabarytu
- Układanie części do zdjęć
- Dbanie o prawidłowe prezentowanie części na zdjęciu
- Przyjmowanie i wydawanie części samochodowych z magazynu
- Dbanie o poprawne rozmieszczenie części na magazynie
- Proste prace porządkowe

NASZE OCZEKIWANIA:
- Zainteresowanie branża motoryzacyjną
- Ogólna znajomość części samochodowych
- Wymagane doświadczenie w fotografii produktowej lub praca na podobnym stanowisku związanym z fotografią
- Wiedzy technicznej - dobra obsługa sprzętu fotograficznego
- Rzetelność i dokładność w wykonywaniu zleconych czynności
- Uczciwe podejście do pracy
- Umiejętność pracy w zespole
- Punktualności i sumienności wykonywanej pracy

OFERUJEMY:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Wysokie wynagrodzenie
- Przyjazna atmosfera
- Wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres email: [email protected]