Zestawiacz Surowców z uprawnieniami na wózki widłowe

KROSNO GLASS S.A. lider w Polsce w produkcji i sprzedaży szkła użytkowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

ZESTAWIACZ SUROWCÓW z uprawnieniami na wózki widłowe

Zakres obowiązków:
-nadzór nad procesem sporządzania zestawu,
-kontrola pracy maszyn i urządzeń zestawiarni,
-mieszanie i dozowanie surowców.

Wymagania:
-wykształcenie zasadnicze,
-uprawnienie na wózki jezdniowe, wózki widłowe,
-dyspozycyjność.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w atmosferze współpracy,
- system premiowy,
- niezbędne narzędzia pracy,
- bogaty pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, fundusz socjalny).

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego pod adresem:

lub drogą mailową:
[email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy na naszą stronę internetową