Księgowa/y

Biuro Rachunkowe ANNA w Krośnie zatrudni pracownika na stanowisko księgowego/księgowej.

Zakres obowiązków:
Samodzielne prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, zryczałtowanego podatku, sporządzanie deklaracji podatkowych, w tym również JPK VAT;
Kadry i płace, prawidłowe sporządzanie list płac, deklaracji ZUS, prowadzenie akt osobowych;
Udzielanie odpowiedzi na pytania klientów z zakresu rachunkowości, podatków, kadr i płac;
Obsługa klientów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (m.in. telefon, mail).

Wymagania:
Znajomość programów księgowych, w szczególności programu Comarch Optima;
Znajomość przepisów podatkowych i ZUS oraz umiejętność ich praktycznego wykorzystania;
Bardzo dobra znajomość programów Pakietu Office (Word, Excel);
Dobra organizacja pracy i zaangażowanie;
Doświadczenie w pracy i odpowiedzialność;
Mile widziana znajomość prowadzenia ksiąg handlowych;
Pasja do pracy z ludźmi i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wiedzy i kwalifikacji kandydata.

CV proszę przesyłać na adres e-mail. Więcej informacji w sprawie pracy udzielamy telefonicznie.