Specjalistka/Specjalista ds. analizy danych

Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

Dział Planowania Operacyjnego w Zakładzie Produkcji Foteli i Krzeseł

Miejsce pracy: Jasło
Nr ref: AD/10/21

Twój zakres obowiązków:
*tworzenie interaktywnych raportów z wykorzystaniem narzędzia Power BI
*opracowywanie danych oraz ich analiza
*pozyskiwanie informacji i rozwiązywanie problemów w ramach działań planowania operacyjnego: praca w programie IFS (system klasy ERP)
*wsparcie produkcji w realizacji powierzonych zleceń od strony opracowania danych, weryfikacji poprawności oraz optymalizacji

Nasze wymagania:
*praktyczna znajomość języka SQL (przede wszystkim: pobieranie informacji, wstawianie danych do tabel, modyfikowanie rekordów, tworzenie struktury bazy danych)
*zaawansowana znajomość programu Excel
*zamiłowanie do analizy danych
*silna chęć do dalszego rozwoju, wyszukiwania i uczenia się nowych rozwiązań oraz ich zaimplementowania

Mile widziane :
*doświadczenie w pracy z Power BI Desktop, szczególnie korzystając z silnika PowerQuery i języka M
*znajomość modelowania danych korzystając z języka DAX
*korzystanie z Visual Basic for Applications (VBA) język zaimplementowany w aplikacjach pakietu Microsoft Office

Oferujemy:
*możliwość rozwoju zawodowego w obszarach opisanych powyżej
*pracę w dynamicznym środowisku produkcyjnym w jednym z największych tego typu zakładów produkcyjnych w Europie
*benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
*pyszną kawę codziennie i o każdej porze dnia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego pod adresem:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.NowyStyl.com
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.

Aplikuj -> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6f17f2e14e2d48d19ecc6aef1d6ff8b6