Elektryk

Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów i kandydatki do pracy na stanowisku:

Elektryk
Miejsce pracy: Jasło
Nr ref.: E/10/2021

Twój zakres obowiązków:
- utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń oraz wykonywanie konserwacji parku maszynowego
- eksploatacja w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu i kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
- analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości ruchu
- urządzeń, instalacji i sieci energetycznych
- nadzór nad dokumentacją techniczną i udział w przeglądach technicznych

Nasze wymagania:
-doświadczenie w pracy na rozdzielniach wysokiego napięcia
- uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1 kV
- znajomość zagadnień ogólnotechnicznych

Mile widziane:
- wykształcenie kierunkowe elektryczne
- uprawnienia kwalifikacyjne grupy E2 i E3
- uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego (zwyżka-podest ruchomy, wciągnik elektryczny)

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
- różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
- profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu
- benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie
za pomocą formularza-->

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową
www.NowyStyl.com