Monter/Tapicer/Pakowacz

Twój zakres obowiązków:
- montowanie podzespołów i zespołów elementów w oparciu o schematy konstrukcyjne lub

- wykonywanie prac tapicerskich, w tym prac polegających na przygotowaniu elementów do tapicerowania, montażu elementów tapicerowanych lub

- kompletowanie i pakowanie wyrobów gotowych, pakowanie półproduktów, obsługa maszyn pakujących
konserwowanie obsługiwanych urządzeń

- sprawdzanie jakości wytworzonych produktów oraz zgodności obsługiwanych procesów z przyjętymi normami

Nasze wymagania:
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

- zaangażowanie w wykonywaną pracę

- zdolności manualne

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej

- różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją

- profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie kolegów/koleżanek z działu

- benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego pod adresem:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.NowyStyl.com
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.
Aplikuj -> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=a6e758f923f5470e9a1b7dfa554b96db