Area Manager z językiem niemieckim

Area Manager
z językiem niemieckim

DZIAŁ SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ

Miejsce pracy: Baltic Wood S.A - Jasło

Kluczowe zadania:
Pozyskiwanie nowych klientów;
Budowanie długofalowych relacji z obsługiwanymi klientami;
Realizacja założonego planu sprzedaży;
Organizowanie spotkań z klientami (w siedzibie Spółki lub w delegacji);
Bieżąca odpowiedź na zapytania ofertowe klientów;
Prowadzenie akcji promocyjnych;
Wyjazdy służbowe;

Wymagania:
Warunek konieczny znajomość języka niemieckiego w stopniu zaawansowanym;
Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub włoskiego;
Wykształcenie wyższe;
Mile widziane doświadczenie w Dziale Handlowym;
Umiejętność pracy zespołowej oraz budowania relacji;
Otwartość na zmiany;
Świadomość w zarządzaniu stresem i emocjami;
Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku;
Stabilne warunki zatrudnienia;
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
Proces wdrożenia do firmy;
Szkolenia merytoryczne;
Pakiet socjalny: paczki oraz świadczenia wypłacane w okresie świątecznym;
Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną;
Przyjazną atmosferę i pracę w kompetentnym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swojego CV za pomocą linku poniżej:

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.