Używamy plików cookie, by polepszyć Twoje interakcje z naszą stroną. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą polityką prywatności
Jaslo4u.pl > Ogłoszenia > Praca > Dam pracę (etat)

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze GLINIK Sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej TDJ. Specjalizujemy się w produkcji świdrów oraz narzędzi i urządzeń wiertniczych. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Największym atutem i wartością NiUW GLINIK są ludzie, ich wiedza, doświadczenie oraz pasja w realizacji nowych wyzwań.
W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:


Specjalista ds. kontroli jakości (Gorlice)

Oferujemy:

Pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie docelowe, dostosowane do posiadanych umiejętności
i doświadczenia
System premiowania
Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Możliwość rozwoju zawodowego

Zadania:

Kontrola elementów na końcu procesu produkcyjnego
Prowadzenie inspekcji na innych etapach produkcji zgodnie z planem jakości wyrobu
Nadzorowanie wyrobu niezgodnego
Raportowanie wyników pracy
Przygotowanie dokumentacji dla klientów

Nasze wymagania:

Mile widziane doświadczenie zawodowe w kontroli jakości
Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, z zakresu obróbki mechanicznej
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych, tj. suwmiarka mikrometr, średnicówka, kątomierz, chropowatościomierz
Obsługa pakietu Office
Mile widziana znajomość Impuls
Chęć rozwoju oraz zdobywania nowych kwalifikacji
Odporność na stres


1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest NiUW GLINIK Sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach, ul. Józefa Michalusa 1, KRS: 0000127409, NIP:7381051327, REGON: 490655224.2. NiUW GLINIK Sp. z o.o.
2. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres pisemny na adres naszej siedziby
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.
4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres pocztowy Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
7. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Pania/Pana innych danych jest dobrowolne.
9. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22 Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."
W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez NiUW Glinik sp. z o.o. prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez NiUW Glinik sp. z o.o."
Wyświetleń: 1 053
Identyfikator ogłoszenia: 470433
Zgłoś naruszenie
Użytkownik
Użytkownik #53247
Data dodania
2021-10-20
Data wygaśnięcia
2022-01-26
Zdjęcia
Udostępnij ogłoszenie
Identyfikator ogłoszenia: 470433
Wyświetleń: 1 053
Zgłoś naruszenie