Oferta pracy - monter instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej

Firma Inwentech z siedzibą w Krośnie istnieje na rynku od ponad 18 lat. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji sanitarnych w obiektach biurowych, hotelowych, przemysłowych i innych. Specjalizujemy się w realizacji prestiżowych i trudnych technicznie obiektów. W związku z reorganizacją i rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko monter instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.
Praca na terenie Krosna lub w delegacji na terenie Polski.

Wymagania:
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
- umiejętność obsługi elektronarzędzi
- gotowość do pracy w delegacji
- mile widziane doświadczenie na danym stanowisku
- mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków obejmuje montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- wdrożenie w zakres obowiązków
- przejrzysty system wynagradzania i premiowania

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH INWENTECH GROUP SP. Z O. O.
ADMINISTRATOR
Administratorem danych osobowych jest Inwentech Group Sp. z o. o., Krosno, ul. Białobrzeska 100A.
Zapytania lub żądania związane z przetwarzaniem danych osobowych do celów rekrutacyjnych prosimy kierować na adres: [email protected]
CEL PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Na stronie https://www.inwentech.pl udostępniamy formularz rekrutacyjny.
W przypadku wysłania formularza rekrutacyjnego związanego z konkretną ofertą - Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji wybranego przez Ciebie procesu rekrutacji oraz, o ile wyrazisz na to dodatkową zgodę, do celu innych (obecnych i przyszłych) rekrutacji. W przypadku wysłania ogólnego formularza rekrutacyjnego (nie związanego z konkretną ofertą) lub dostarczenia nam dokumentów rekrutacyjnych w inny sposób - Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w celu realizacji różnych (obecnych i przyszłych) procesów rekrutacji.
W ramach realizacji procesów rekrutacji, podane przez kandydata dane mogą być przetwarzane w celu dopasowania kandydata do aktualnych ofert pracy, z uwzględnieniem wymagań na konkretne stanowisko, wskazanych preferencji, wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Podane dane nie są jednak przetwarzane w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji.