Tokarz

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. - jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano-usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma prowadząca inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.
Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:
Tokarz
Miejsce pracy: Przysieki

Twój zakres obowiązków:
praca na obrabiarkach konwencjonalnych,
obsługa ręcznych narzędzi ślusarskich oraz frezarskich,
stałe monitorowanie procesu produkcji, zbieranie danych,
kontrola wykonywanych elementów,
realizacja zadań w pełnej zgodności z obowiązującymi standardami jakościowymi i organizacyjnymi.

Nasze wymagania:
praktyczna umiejętność obsługi tokarki,
podstawowa znajomość rysunku technicznego,
obróbka elementów z metalu,
dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
umiejętność pracy w zespole,
lojalność i nastawienie na długotrwałą współpracę.

To oferujemy:
stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
przyjazną atmosferę w młodym, ambitnym zespole,
ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS).
Wyświetleń: 1 537
Lokalizacja
Przysieki
Użytkownik
Użytkownik #56803
Data dodania
2021-08-17
Data wygaśnięcia
2024-04-26
Zdjęcia