Specjalista ds. logistyki z j. angielskim

Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Logistyki z j. angielskim
Miejsce pracy: Jasło
Nr ref.: SL_AN/07/21

Twój zakres obowiązków:
*kompleksowa organizacja oraz koordynacja działań z obszaru logistyki
*zadania związane z monitoringiem poziomu realizacji usług logistycznych, obsługa reklamacji logistycznych
*udział w międzynarodowych projektach w obszarze logistyki realizowanych w Polsce i zagranicą
*współpraca ze spółkami zagranicznymi w obszarze logistyki

Nasze wymagania:
*bardzo dobrze znasz język angielski i potrafisz się w nim porozumiewać na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2)
*posiadasz wykształcenie wyższe
*potrafisz posługiwać się programem MS Excel
*jesteś komunikatywny i potrafisz pracować w zespole
*posiadasz zdolność analitycznego myślenia, umiesz działać pod presją czasu

Mile widziane :
*doświadczenie z obszaru logistyki i transportu
*znajomość systemu IFS lub innego klasy ERP

Oferujemy:
*pracę w międzynarodowej firmie w zakresie logistycznej obsługi klientów zagranicznych
*profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
*nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
*rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
*benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego pod adresem:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.NowyStyl.com
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.

Aplikuj ->https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0bc9c5df3a1e4ba4b91eb69b6ec04fb8