Specjalista ds rozwoju produkcji

Spółka Kronoflooring z siedzibą w Jaśle, do nowego zakładu produkcyjnego poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. rozwoju produkcji (Jasło)

Ramowy zakres obowiązków:
Dobór wyposażenia technicznego do usprawnienia i doskonalenia procesów produkcyjnych
Wykonywanie projektów, prac inwestycyjnych i adaptacyjnych
Opracowywanie koncepcji modernizacji maszyn, urządzeń oraz linii technologicznych
Prowadzenie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami
Współpraca z firmami zewnętrznymi wykonującymi prace zlecone dla potrzeb zakładu.

Oczekujemy:
Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka, mechanika i budowa maszyn, budownictwo)
Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej i technologicznej
Znajomość systemów pneumatyki i hydrauliki oraz urządzeń automatyki przemysłowej
Znajomość obsługi komputera (Ms Office, programy CAD)
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)
Proaktywność i rozwinięte umiejętności interpersonalne
Myślenie analityczne, kreatywne
Zaangażowanie i samodzielność.
Oferujemy:
Opiekę mentora podczas procesu onboarding
Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
Program poleceń pracowniczych
Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę
Ubezpieczenie grupowe
Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja.jaslo@kronospan.pl
Wyświetleń: 2 411
Lokalizacja
Jasło, Ul. Przemysłowa 10
Użytkownik
Użytkownik #47861
Data dodania
2021-07-08
Data wygaśnięcia
2022-02-11
Zdjęcia