Specjalista ds. Cenników

Rekrutacja do firmy Nowy Styl Sp. z o.o.
Nr ref: SC/07/21

Twój zakres obowiązków:
-opracowywanie cenników - pozyskiwanie i przetwarzanie informacji do cenników
-koordynowanie prac nad cennikami - w zakresie harmonogramu, wersji językowych, spójności zawartej informacji oraz ich jakości
-zadania związane z prowadzeniem rejestru błędów w cennikach i formułowaniem wniosków
-ścisła współpraca z innymi działami firmy uczestniczącymi w procesie cennikowym - m.in. z Customer Service, Zarządzania Produktem, Zarządzania Danymi Produktowymi oraz marketingiem handlowym

Nasze wymagania:
-posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe - techniczne lub ekonomiczne
-znasz język angielski i potrafisz się w nim swobodnie komunikować (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
-bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office - w szczególności MS Excel i MS Word
-łatwo nawiązujesz kontakty i budujesz relacje
-jesteś osobą komunikatywną, zaangażowaną i samodzielną, a jednocześnie potrafisz efektywnie pracować w zespole

Oferujemy:
-profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
-nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
-rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
-benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
-pyszna kawa codziennie i o każdej porze dnia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego pod adresem:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.NowyStyl.com
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.