Operator Linii Produkcyjnej - Prasowania

Baltic Wood S.A. w Jaśle - Warzyce w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej Obsługa Linii Prasowania
Nr ref.: RZ/WP/PRA/07/2021

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku
Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie składające się z części stałej oraz dodatków
Możliwość podjęcia pracy od zaraz, zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę,
Doskonalenie zawodowe: kursy, szkolenia,
Serwis odzieży ochronnej, nowy budynek pomieszczeń socjalnych
Bogaty pakiet socjalny: dobrowolne ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną, świadczenia pieniężne wypłacane w okresie świątecznym, paczki mikołajowe dla dzieci,
Przyjazną atmosferę,
Możliwość uczestnictwa w klubie biegowym Baltic Wood Active

Oczekiwania:
zdobyłeś doświadczenie przy eksploatacji maszyn oraz linii produkcyjnych (pras) min 1 rok,
jesteś gotowy do pracy w systemie 3 - zmianowym
posiadasz znajomość obsługi komputera pozwalającą na sprawne i poprawne prowadzenie procesów produkcyjnych oraz raportowanie wyników
cechuje Cię zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,
chcesz zdobywać wiedzę z zakresu eksploatacji maszyn produkcyjnych
potrafisz obsługiwać narzędzia typu suwmiarka, wilgotnościomierz

Kluczowe zadania:
Obsługa zautomatyzowanej linii prasowania paneli drewnianych
Wizualna kontrola jakości wytwarzanego produktu, odpowiedni dobór półfabrykatów
Raportowanie wyników produkcyjnych
Dokonywanie przezbrojeń na linii
Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją technologiczną
Reagowanie w razie wystąpienia zakłóceń w procesie produkcji.
Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu IFS

Zainteresowanie osoby prosimy o aplikowanie poprzez link:

lub kontakt pod telefonem: 13 491 6564
www.balticwood.pl
Wyświetleń: 3 263
Użytkownik
Użytkownik #46491
Data dodania
2021-06-30
Data wygaśnięcia
2022-07-01
Zdjęcia
Lokalizacja