Inżynier Tworzyw Sztucznych - Plastic Engineer

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych Nasze produkty znajdują zastosowanie we wszystkim, od podłóg i mebli po domy o konstrukcji szkieletowej Inwestujemy w innowacje od 1897 r. Nasze zintegrowane działania pozwalają nam dopracować każdy szczegół 27 krajów, ponad 40 zakładów.

Obecnie poszukujemy zaangażowanych profesjonalistów z pasją na stanowisko:
Inżynier Tworzyw Sztucznych
Miejsce pracy: Jasło

Twoje obowiązki:
- Odpowiedzialność za wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych oraz technologicznych
- Nadzór nad przeprowadzaniem prób technologicznych;
- Odpowiedzialność za technologię procesu wytłaczania tworzyw sztucznych;
- Aktywne uczestnictwo w definiowaniu wymagań oraz zamawianiu narzędzi;
- Optymalizacja konstrukcji produktów pod kątem procesów produkcyjnych;
- Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej, jak i technologicznej;
- Wspieranie procesu kalkulacji nowych wyrobów oraz projektowania i budowy nowych narzędzi na potrzeby produkcji.

Nasze oczekiwania:
-Gotowość do pracy stacjonarnej w Jaśle;
- Otwartość na długofalową współpracę;
- Wykształcenie wyższe chemiczne;
- Doskonałą znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych;
- Minimum 3-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku zawodowym.

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowej korporacji będąc liderem w swojej branży;
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;
- Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
- Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
- Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
- Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
- Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W przypadku aplikacji bezpośredniej prosimy w CV o wyrażenie zgody na udostępnienie danych.

KLAUZULA INFORMACYJNA
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Malta Trading spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (kod pocztowy 61-132), przy ul. Wołkowyska 32, zwana dalej Administratorem lub Spółką.

Malta Trading Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 21612.