Ogłoszenie wygasło

Zobacz inne aktywne ogłoszenia z kategorii: Praca ⇾ Dam pracę (etat)

Specjalista ds. sprzedaży

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON Sp. z o.o. Sp. k. zajmująca się obróbką metalu oraz produkcją mebli metalowych, poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki:
- Utrzymywanie stałej współpracy z Klientami
- Pozyskiwanie nowych Klientów
- Koordynacja pozyskanych zamówień
- Współpraca z działem sprzedaży oraz działem produkcji
- Wsparcie działu zakupów (zamawianie komponentów niezbędnych do zleceń)

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość pakiety Microsoft Office
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- Pomysłowość, innowacyjność
- Samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań, inicjatywa w działaniu
- Umiejętność pracy w zespole
- Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- Realny udział w tworzeniu sukcesów firmy
- Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko w młodym zespole
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z tytułem "Specjalista ds. sprzedaży" na adres email: biuro@web-elektron.pl
lub kontakt telefoniczny 731904909