Lider Obszaru - Lakiernia - Baltic Wood SA

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Lider Obszaru

Miejsce pracy: Baltic Wood S.A - Jasło
Nr ref.: RZ/LID/WP/LAK/05/2021

Kluczowe zadania:
Zarządzanie procesem produkcyjnym przy zachowaniu zgodności ze specyfikacją produktową, wymaganiami jakościowymi i wewnętrznymi procedurami firmy.
Realizacja planów produkcyjnych zgodnie z wymogami ilościowymi i jakościowymi oraz obowiązującymi procedurami.
Organizacja pracy i kompleksowe zarządzanie podległym zespołem oraz obszarem produkcyjnym.
Współpraca z innymi działami firmy w zakresie planowania pracy, przeglądów maszyn oraz zwiększania efektywności procesów;
Tworzenie raportów, analiz, prognoz dotyczących obszaru produkcji.
Inicjowanie działań optymalizacyjnych w podległym obszarze.
Optymalne planowanie zapotrzebowania na zasoby ludzkie i siły produkcyjne.
Nadzór nad przestrzeganiem przepisów pożarowych, zasad BHP , dyscypliny pracy oraz procedur organizacyjnych w podległym obszarze.

Nasze oczekiwania:
Wykształcenie minimum srednie zawodowe / techniczne,
Mile widziane doswiadczenie na produkcji na analogicznym stanowisku
Mile wdziane doświadczenie przy eksploatacji maszyn oraz linii produkcyjnych min 1 rok, głównie lakierniczych (np. firmy Elmag, Bürkle, Sorbini)
Umiejętność i doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego,
Zdolności komunikacji i współpracy, chęci poszukiwania nowych rozwiązań,
Znajomość podstawowych narzędzi i metodologii LEAN
Dobrej organizacji pracy własnej
Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
Otwartość na pracę w systemie trzyzmianowym
Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
Umiejętność pracy pod wpływem presji czasu

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Różnorodność zadań i wyzwania zawodowe;
Rozwój kompetencji, szkolenia;
Współpracę z kadrą menadżerską;
Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy indywidualnej i zespołowej;
Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków;
Pakiet socjalny: świadczenia wypłacane w okresie świątecznym, paczki mikołajowe
Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną;
Możliwość uczestnictwa w Klubie Biegowym

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą linku:

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.