Pracownik Pomocniczy Produkcji - Sekcja Prasowanie

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik Pomocniczy Produkcji

Kluczowe zadania:
wypełnianie ubytków/szpachlowanie
prace pomocnicze przy automatycznej linii produkcyjnej
przygotowanie komponentów pod produkcję
raportowanie produkcji

Wymagania:
mile widziane wykształcenie zawodowe,
dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność
gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
praca w pozycji stojącej
mile widziana znajomość obsługi komputera
zaangażowanie
umiejętność pracy w zespole
zdolności manualne, dokładność

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od ponad 20 lat na rynku
Dodatki motywujące do płacy zasadniczej
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Pakiet socjalny: świadczenia wypłacane w okresie świątecznym, paczki mikołajowe
Dobrowolne ubezpieczenie grupowe wraz z opieką medyczną,
Spersonalizowaną odzież ochronną oraz jej serwis, nowy budynek pomieszczeń socjalnych,
Możliwość uczestnictwa w klubie biegowym Baltic Wood Active
Możliwość zakupu wyrobów firmy na preferencyjnych warunkach,
Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy indywidualnej i zespołowej
Praca również dla kobiet

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania aplikacji, CV za pomocą linku:

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.balticwood.pl
tel. 13 491 6564