Kontroler Finansowy

KONTROLER FINANSOWY DZIAŁ CONTROLLINGU

Miejsce pracy: Baltic Wood Jasło
Nr ref.: RZ/CTR/06/2021

Kluczowe zadania:

Tworzenie raportów, analiz kosztowych, baz danych
Wsparcie Zespołu Kontrolingu w zakresie kontroli budżetowej wyodrębnionych obszarów
Analiza kosztów zakupu surowców
Uczestniczenie w procesie zamknięcia miesiąca oraz w przygotowywaniu raportów sprawozdawczych
Kalkulacja TKW
Udział w procesach prognozowania i budżetowania
Analizy ad-hoc
Współpraca z innymi działami spółki

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z obszaru finansów / kontrolingu / rachunkowości / ekonomii
Umiejętności analityczne, wnikliwość, dokładność, elastyczność
Excel na poziomie średnio-zaawansowanym
Atutem będzie znajomość narzędzi takich jak IFS, Tableau oraz dodatków Power Query, Power Pivot

Oferujemy:

Pracę na zastępstwo w dużej firmie o zasięgu międzynarodowym z ugruntowaną pozycją na rynku
Możliwość rozwoju zawodowego oraz wynagrodzenie adekwatne do zadań i odpowiedzialności
Wsparcie w procesie wdrożenia
Ofertę ZFŚS,
Program Grupowego Ubezpieczenia
Pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie używając linku poniżej:

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.balticwood.pl