Specjalista ds. BHP

Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o.
Nr ref: SBHP/06/21

Twój zakres obowiązków:
*realizacja zadań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
*przygotowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu BHP wynikającej z przepisów prawnych i wewnętrznych potrzeb firmy
*prowadzenie szkoleń oraz wewnętrznych audytów z obszaru BHP
*monitorowanie warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad
*aktualizowanie i przygotowywanie ocen ryzyka zawodowego dla nowych i istniejących stanowisk pracy
*ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, opracowanie dokumentacji, wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków
*analiza stanu bezpieczeństwa w firmie, warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa higieny pracy
*inicjowanie i wdrażanie działań w celu poprawy bezpieczeństwa pracy
*dbanie o rozwój kultury i popularyzację bezpieczeństwa w firmie
*współpraca z jednostkami zewnętrznymi i instytucjami administracji państwowej w obszarze BHP

Nasze wymagania:
*wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe z zakresu BHP
*posiadanie uprawnień dla pracowników służby BHP
*minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
*praktyczna znajomość przepisów z zakresu BHP i prawa pracy
*praktyka w zatwierdzaniu i opiniowaniu nowych i modernizowanych stanowisk pracy pod kątem wymagań BHP
*umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
*znajomość j. angielskiego
*bardzo dobra znajomość programu MS Office
*prawo jazdy kat. B

Mile widziane :
*znajomość systemu zarządzania BHP wg ISO 45001
*systematyczność, terminowość, analityczny sposób myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań

Oferujemy:
*profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
*nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
*rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
*benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
*pyszna kawa codziennie i o każdej porze dnia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego pod adresem: https://tiny.pl/r3l9f

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.NowyStyl.com
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.