Szlifierz elementów metalowych

Firma Elektron sp. z o.o. zlokalizowana w miejscowości Sulistrowa prowadzi działalność w zakresie produkcji konstrukcji stalowych; m.in. balustrady/barierki/klatki schodowe oraz elementów metalowych; m.in. elementy meblowe. Stale poszerzamy zakres oferowanych przez nas usług oraz produktów aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SZLIFIERZ ELEMENTÓW METALOWYCH

Zakres obowiązków:
Szlifowanie elementów metalowych (w przeważającym stopniu stal czarna)
Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
Zachowanie norm i standardów BHP,

Nasze wymagania:
Precyzja w wykonywaniu obowiązków
Samodzielność, zaangażowanie, dbanie o jakość produktu;
Gotowość podjęcia pracy w systemie dwu zmianowym

Dodatkowe szczegóły oferty pracy:
Praca stacjonarna w systemie dwu zmianowym 5 dni w tygodniu poniedziałek- piątek
6:00-14:00/ 14:00-22:00
Komfortowe i bezpieczne warunki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w miejscowości Sulistrowa

Co możemy zaoferować:
Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
Ubezpieczenie grupowe
Premie okolicznościowe (świąteczne)
Dobrowolna możliwość pracy w godzinach nadliczbowych płatnych 150%
Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

Dołącz do nas!
Miejsce pracy : Sulistrowa 31A (Odległość od Krosna 17km / Odległość od Jasła 23km / Odległość od Dukli 11km)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na stanowisko w postaci CV z tytułem Szlifierz elementów metalowych na adres email: [email protected]

Kontakt telefoniczny w sprawie ogłoszenia +48 609 948 639