Spawacz

Firma Elektron sp. z o.o. zlokalizowana w miejscowości Sulistrowa prowadzi działalność w zakresie produkcji konstrukcji stalowych; m.in. balustrady/barierki/klatki schodowe oraz elementów metalowych; m.in. elementy meblowe. Stale poszerzamy zakres oferowanych przez nas usług oraz produktów aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG

Zakres obowiązków:
- Spawanie elementów metalowych na stołach spawalniczych
- Spawanie elementów metalowych w przyrządach spawalniczych
- Konserwacja sprzętu wykorzystanego do spawania
- Dbałość o porządek na stanowisku pracy.
- Zachowanie norm i standardów BHP,

Nasze wymagania:
- Umiejętność spawania metodą MIG/MAG
- Znajomość rysunku technicznego
- Samodzielność, zaangażowanie, dbanie o jakość produktu;
- Mile widziane uprawnienia spawalnicze
(dla osób nie posiadających aktualnych uprawnień oferujemy darmową możliwość podnoszenia kwalifikacji)

Dodatkowe szczegóły oferty pracy:
- Praca stacjonarna w systemie dwu zmianowym 5 dni w tygodniu poniedziałek- piątek
6:00-14:00/ 14:00-22:00
- Komfortowe i bezpieczne warunki pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w miejscowości Sulistrowa

Co możemy zaoferować:
- Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki zatrudnienia;
- Ubezpieczenie grupowe
- Premie okolicznościowe (świąteczne)
- Dobrowolna możliwość pracy w godzinach nadliczbowych płatnych 150%
- Możliwość udziału w kursach i szkoleniach organizowanych przez firmę
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

Dołącz do nas!
Miejsce pracy : Sulistrowa 31A (Odległość od Krosna 17km / Odległość od Jasła 23km / Odległość od Dukli 11km)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na stanowisko w postaci CV z tytułem Spawacz na adres email: [email protected]

Kontakt telefoniczny w sprawie ogłoszenia +48 609 948 639
Wyświetleń: 4 051
Lokalizacja
Sulistrowa
Użytkownik
Użytkownik #54054
Data dodania
2021-06-04
Data wygaśnięcia
2024-04-18
Zdjęcia
Lokalizacja