spawacz

Firma Produkcyjno-Usługowa ELEKTRON zajmująca się obróbką metalu oraz produkcją elementów metalowych, poszukuje osób na stanowisko SPAWACZ

Obowiązki:
- Spawanie elementów metalowych na stołach spawalniczych
- Spawanie elementów metalowych w przyrządach spawalniczych
- Konserwacja sprzętu wykorzystanego do spawania

Wymagania:
- Umiejętność spawania metodą MIG/MAG
- Znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę
- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 725826471, 609948639
Wyświetleń: 1 667
Lokalizacja
Sulistrowa
Użytkownik
Użytkownik #54054
Data dodania
2021-06-04
Data wygaśnięcia
2022-07-05
Zdjęcia
Lokalizacja