Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia z angielskim

Rekrutacja do Nowy Styl Sp. z o.o.
Nr ref: MSZ/07/21

Twój zakres obowiązków:
*opracowywanie planów zaopatrzenia oraz dbałość o właściwe zabezpieczenie materiałowe produkcji
monitorowanie i kontrola realizacji zamówień zakupu
możliwość wykorzystania języka angielskiego poprzez zadania związane z komunikacją z dostawcami
składanie zleceń transportowych
analiza stosowanych metod zaopatrzenia

Nasze wymagania:
posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane: logistyczne, ekonomiczne lub techniczne
znasz język angielski na poziomie umożliwiającym płynną komunikację
jesteś gotowy na wyjazdy służbowe
potrafisz doskonale organizować pracę własną
posiadasz umiejętności analityczne, wyciągasz wnioski na podstawie informacji z wielu źródeł
jesteś osobą komunikatywną, samodzielną i odpowiedzialną

Mile widziane :
znajomość systemu IFS lub/i SAP
prawo jazdy kat.B
znajomość innego języka obcego

Oferujemy:
profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
pyszna kawa codziennie i o każdej porze dnia

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego pod adresem: https://tiny.pl/9xfbb

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.NowyStyl.com
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.