Specjalista ds. Księgowości

Miejsce Pracy: Dział Księgowości, Baltic Wood SA
Nr ref.: RZ/KSI/06/2021

Kluczowe zadania:
Przygotowywanie i wysyłanie rozliczeń podatkowych JPK_V7M;
Sporządzanie oraz wysyłanie deklaracji i korekt deklaracji VAT-UE;
Księgowanie dokumentów księgowych między innymi: faktur sprzedaży, faktur zakupów, kompensat, list płac itd.;
Kontrola dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym, merytorycznym
i podatkowym;
Uzgadnianie kont księgowych z ewidencją podatkową;
Przygotowywanie różnych zestawień dotyczących okresowych sprawozdań finansowych;
Współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi Spółki.

Nasze oczekiwania:
Wykształcenie ekonomiczne z zakresu finansów i rachunkowości (preferowane wyższe);
Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
Praktyczna znajomość zagadnień z rachunkowości oraz prawa podatkowego;
Umiejętność obsługi komputera, znajomość MS Office;
Znajomość systemu IFS mile widziana;
Rzetelność, odpowiedzialność, terminowość oraz zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków;
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
Umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Wsparcie w procesie wdrożenia do firmy
Możliwości rozwoju zawodowego,
Szkolenia merytoryczne,
Współpracę z wieloma specjalistami,
Ofertę ZFŚS,
Program Grupowego Ubezpieczenia,
Przyjazną atmosferę i pracę w kompetentnym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez kliknięcie w link:

Wyświetleń: 554
Użytkownik
Użytkownik #46491
Data dodania
2021-05-28
Data wygaśnięcia
2021-07-12
Zdjęcia