Operator Linii Pakowania - Baltic Wood

Baltic Wood S.A. w Jaśle, międzynarodowy producent trójwarstwowych drewnianych paneli podłogowych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej - Obsługa Linii Pakowania
Nr ref.: RZ/WP/PAK/05/2021

Kluczowe zadania:
Obsługa zautomatyzowanej linii pakowania (ustawienie maszyn pod banderole, obsługa wiązarki, paletyzera, maszyny do foliowania / streczowania)
Dbałość o estetykę opakowania w oparciu o instrukcje
Raportowanie wyników produkcyjnych w systemie informatycznym
Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją technologiczną

Nasze oczekiwania:
zdobyłeś doświadczenie przy eksploatacji maszyn
wykazujesz znajomość technik i urządzeń do obróbki drewna,
jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym
posiadasz podstawową znajomość obsługi komputera
wykazujesz zdolności manualne
dobra organizacja pracy
chcesz zdobywać wiedzę z zakresu eksploatacji maszyn produkcyjnych

Oferujemy:
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji od 20 lat na rynku
Bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie składające się z części stałej oraz dodatków
Możliwość podjęcia pracy od zaraz, zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę,
Doskonalenie zawodowe: kursy, szkolenia,
Serwis odzieży ochronnej, nowy budynek pomieszczeń socjalnych
Bogaty pakiet socjalny: dobrowolne ubezpieczenie grupowe z opieką medyczną, świadczenia pieniężne wypłacane w okresie świątecznym, paczki mikołajowe dla dzieci,
Przyjazną atmosferę,
Możliwość uczestnictwa w klubie biegowym Baltic Wood Active

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zachęcamy do przesłania CV za pomocą linku:

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Wyświetleń: 1 927
Użytkownik
Użytkownik #46491
Data dodania
2021-05-18
Data wygaśnięcia
2021-12-10
Zdjęcia
Lokalizacja