Specjalistka_Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim

Nowy Styl Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalistka_Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. niemieckim i j. angielskim

Region pracy: JASŁO
Nr ref: OK/02/24

Twój zakres obowiązków:

*stała współpraca z klientem
*przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz dokumentacji
*przyjmowanie i rejestrowanie zamówień w systemie IFS oraz kontrola przebiegu ich realizacji
*wyjaśnianie reklamacji

Nasze wymagania:
*znasz język niemiecki i angielski - potrafisz się w nich swobodnie komunikować
*posiadasz wykształcenie wyższe
*dobrze obsługujesz programy pakietu MS Office
*jesteś osobą otwartą i komunikatywną
*mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
*profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
*nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone
w nasze najlepsze produkty
*rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach
*benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą formularza dostępnego pod adresem:

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.
Zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.NowyStyl.com
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.

Aplikuj -> https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=54353362b844403b8b0b1aeca46d650b
Wyświetleń: 5 437
Lokalizacja
Jasło
Użytkownik
Użytkownik #9069
Data dodania
2021-05-17
Data wygaśnięcia
2024-05-11
Zdjęcia